Opell vectra 2000 16v

Shitet nga: Alban 10 Dhj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes ose ndrroj opell vetktra ne gjendje shum te mir teknike dhe me pa nga jasht pa korizionn servisim komplet fellne te mira amortizera kony e qlajmruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim