shes nderroj opel vectra

Shitet nga: flori 20 Shk 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra 2.0 benzin injection ngjyr vishnje ngjendje trregullt vojin dhe rryp tmatorrit te sapo ndrrum.gomat e dimrit bandasht alumin.ka kuk per terheqje.tavanin me.hapje.radio usb .verejtje gjamen e par tkrisme..regjistrim deri me 28.08.2016 per dokumenta garantoj perkthimi bahet meniher.mundsi ndrrimi me ndrrim qmim tjeter .tel viber vetem blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim