Opel zafira

Shitet nga: Nuk e di 20 Dhj 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Opel zafira 2.2 Disel ngjyr hiri, kilometrazha 210000 posedon: Goma te Veres dhe Dimrit. Te Veres me fellga te Aluminit. Abs,Tempomat .Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim