Opel Zafira 2.2 Dizel viti 2003

Shitet nga: Gazmend Hajdari 06 Mar 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes Veturen Opel Zafira Dizel 2.2 viti 2003. Kilometra 210000.km 7.ulse me servis komplet Vetura gjendet ne Zvicerr qmimi 2700.€ po dhe me marrveshje.nr imi Kontaktues po dhe Viber kam +41797732750 ju lutem vetem bleres serioz flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim