Opel Zafira 2.2 dti Disel

Shitet nga: Armend Luli 21 Mar 03:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe motorike, e ardhur nga zvicrra me te gjitha serviset e kryera me liber te servisit .
Veture ekonomike me shum shpenzime te vogla... e ardhur nga zvicrra pa dogane...
per info tel. 044811311
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim