Shitet Urgjentisht

Shitet nga: xhati 17 Jan 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes Kerrin Urgjentisht dhe me nje qmim shum te volitshem , per vetem 2000 euro.
Poashtu kame dy pale Bandashe me goma te veres dhe te dimrit., zingjirt etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim