opel zafira 2.2

Shitet nga: Komani Benjamin 16 Pri 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR   2 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shitet Opel Zafira 2.2 benzin e pa doganuar , e sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mire.
Viti prodhimit 2004 me klim, 5 shpejtesi manual, 7 ulese.
Kilometrazha 163000 km
Vetura ka 2 pare goma te veres dhe te dimrit.
Qmimi 2400euro i diskutushem
Nuk bei ndrrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim