PEUGEOT-PIK-UP-DI-03)

Shitet nga: PRIVAT 28 Dhj 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
- SHITET PEZHO PARTNER PIKAP VITIT 2003 2.0 (HDI ) DIZELL PA DOGAN ME TABELA TE HUJA (CH) DHE KA AIR-BAG GJOMA ELEKTRIKE PASQYRE ELEKTRIKE ME 5 VENA I PERSHTASHEM PER PUN DHE FAMILE SHUM EKONOMIK MANUEL 5+R DYR 4+1 VRETJE NGA DERA E MAJT DHE GJOMA E PAR E KRISNE DHE PASQYRE E DJATHT POR PUNON NE MENYR ELEKTRONIKE. FLM PER MIR KUPTIM ...ME LIBER TE SERVISIT.. 4 DYR CENTRALL.NDRRIM U MUNSHEM ME RKS...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim