Peugeot 206 1.4 -00

Shitet nga: Bronx 12 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Peugeot 1.4benzin Ngjendje perfekte Vetura Posedon

*1Vit Rexhistrim

*Dritaret Elektronike

*Senzor Shiu

*Drita Xenon

*Alaram

*Airbag

*Vetura Ka shtopa Dhe Federa Te Amrotizimit Rezerv

*Goma Veres + Dimrit

*Ka 145mij Kilometra te Garantuar me Liber t Servisit

*Pres Blers Serioz Per Qdo info Me Kontaktoni Ne Telefon.

*Qmimi Diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim