Peugeot Partner 1.9 dizel -99

Shitet nga: arber 20 Pri 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjakovë
shes peugeot partner 1.9 dizell viti 99 gjendje shum trregullt qe 3 vite ne kosov ni pronar nuk ka bart pesha ka air bag goma treja dimrit si dhe tveres serivis i kryet tip top,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim