Peugeot 1007 1.4 diesel hdi 2005

Shitet nga: Armend 10 Gsh 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 1007
Shes veturen peugeot viti i prodhimit dhjetor 2005.vetura ka motorr 1.4 hdi klim airbag timon servo dhe shum gjera tjera extra.hapja dhe mbyllja e dyerve me pulla dhe me dor.vetura eshte shum e ruajtur siq edhe shihet.eshte e ardhur nga ch dhe e ka regjistrimin e par ne rks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim