Peugeot 1007 1.4 hdi 2005

Shitet nga: Armend 15 Gsh 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 1007
Shes veturen peugeot diesel 1.4 hdi ne gjendje te rregullt.vitprodhimi ne dhjetor 2005.vetura posedon airbag.klim.timon servo.board computer.xhamat pasqyret si dhe dyert me pull extra.vetura eshte e pershtatshme dhe shum ekonomike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim