Peugeot HDI 1.6

Shitet nga: Peuget 03 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Peugeot HDI,1.6, Viti 2006, ne gjendje perfekte, i ardhur nga Gjermania, posedon librin e servisit si dhe Tyvv,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim