Peugeot 407SW

Shitet nga: Latif 06 Dhj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
E sa po doganuar dhe regjistruar e ardhur nga zvicrra,xhamat dhe pasqyret elektronike,climatronik panorama tempomat gomat MS te Reja,Motorri 2.0 disell HDI ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim