Peugeot 607

Shitet nga: Pezhi 17 Maj 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 607
Shes Pezho 607 ne gjendje shume te mire dhe gjitha serviset e kryera, set rrypi me pompe uji komplet, frenat e reja.

Per me shume informata kontaktoni ne tel 044 118834
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim