Peugeot Expert

Shitet nga: Jozef Komani 18 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Expert
Vetura i ka të kaluar 192000km
1.9 diesel /69 kuaj fuqi
viti i prodhimit 2000
5 shpejtesi (nderruesi manual)
posedon dy pale goma te veres dhe te dimrit
Vetura eshte perdorur 1 e gjysëm në Kosovë,dhe ëshë i ardhur nga Zvicra.
Vetura është në gjendje të rregullt dhe regjistrimin e ka të përfunduar.
Mund të kontaktoni përmes thirrjeve ose Viberit +386 49 268 856
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim