Peugeot 1.9 diesel viti 2000

Shitet nga: Valon 14 Pri 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Pikapi eshte ne motorr dhe ne menjaq shum mir as nuk ndegjhen zglloba ka 2xdritaret me rrym shum shum ne gjendje te mir ne karaseri nuk eshte aq i mir mund te shitet edhe per pjes
Vrejtje vetura ka mbi 2 vjet denim ..
Viber +37744-42-52-62
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim