Pezho(Hdi).03

Shitet nga: Privat 19 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Shitet pezho pik-up me ulse.disell airbag centrall ABS goma te mira M+S ne gjendje te rregell teknike vrejte gjoma e par osht e krisne dhe dera nga ana e majt.panorm. qmimi me marreveshje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim