Pjes per Golf 2 - dhe per opel

Shitet nga: pjese per golf 29 Maj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
,maskat me drita 15 euro,pasqyre 5 euro , 15euro,branikat perpara dhe pas 15,flutra e nxemjes 15 euro ,,dhe gjamat e dyerve. 5 euro/ shmigavcat e mbrame 10 euro mi ble te gjithabashke qmimi eshte 30 euro, bej nderrm me telefon, tv, llaptop, etj............ si dhe pjese te ndryshme per opel kadet, pasqyre, shmigavca, dinama, BOMBINA E RRYMES,, kapaku i razvodnikit me kablla, pumpa e benzinit etj tegjitha bashke 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim