Porsche viti 1978

Shitet nga: ibish 07 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjakovë
esht ne gjendje te mir dhe shum e shpit e ka matorrin 3.5 benzin v8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim