RENAULT KANGOO 2002 PIK-UP-5 vena-

Shitet nga: personal 18 Krr 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
SHES RENAULT KONGO VITI 2002 1.6-16V ME TABELA TE HUJA I SA PO ARDHUR NGA (CH) TIP-TOP DHE POSEDON 4 X AIR-BAG GJOMA ELEKTRIKE PASQYRE ELEKTRIKE TIMON SERVO + KOMANDA TE RADIOS PER 5 PERSONA I PERSHTASHEM PER FAMILE DHE PUN 4+1 DYR MANUEL 5+R ME GUMA M+S I RUJTUN SE MRENA DHE JASHT PA DOGAN QMIMI ME MARREVESHJE... 4 DYR CETRALL..ABS..qmimi paki i diskotushem...FLM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim