Renault Clio -03

Shitet nga: Besim 11 Mar 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet Renault Clio 1.5 disel
i sapo ardhur nga Gjermania
esht pa dogan tabelat i ka te qlajmeruara
nuk ersht i perdorur ne Kosov
gjamat i ka elektronike dhe esht i ruajtur
dy dyeretj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim