Renault Espace -93

Shitet nga: Ylber 04 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Benzin-Plin 2200 cc viti i prodhimit 1993.Eshte i cregjistruar dhe ne gjendje t'mire.Nese je i interesuar mund ta
shikosh dhe provosh. Cmimi fillestar 1350 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim