Renault Kangoo benzin -99

Shitet nga: Sokol 19 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet urgjent, eshte i regjistruar 06 2014.
Eshte ne gjendje te rregullt dhe shume praktik per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim