Renault megane -97

Shitet nga: Gjergji 16 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet renault megane i sapo ardhur nga austia,është ne gjendje shum te mir dhe është shum i rujtem i pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim