Renault scenic 1.9 dci -01

Shitet nga: Niki 21 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Gjakovë
Renault scenic 1.9 dci vetura është në gjendje shum te mir dhe full extra . Posedon alufelne , klimatronik , xhama elektronik , 4 airback , karrikat lekur , komanda ne timon etj
Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim