Renault Clio 1.2 benzin -01

Shitet nga: leutrim 24 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes reno cluo 1.2 16v benzin e kalter vetur e vogel ekonomi me ni pal dyer.
Vetura posedon
Klim
Abs
Servo
Pasqyre dhe gjama elektronike
Sigurim deri ne fund te muajit Maj
Goma te reja te veres
Servis te kryer komplet kerrit.
Radio Jvc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim