Renault Clio

Shitet nga: xxxx 23 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Renault clio 1.2 benzin 1 vit regjistrim ngjyr e kuqe shum i rujten dy dyer te gjitha serviset e kryera shum i shtrengun 4 goma te reja te veres hankok dhe 2 te parat te dimrit sava
extra ka
dyer central
bravat e dyerve krom
gjama me pull
hidraulik
shtopat e tipit ri
dhe muzik te mir me radio usb dhe zmadhuese pioner
boj ndrrim me naj kerr mat madh muncisht caravan

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim