Reno

Shitet nga: Vali 10 Nën 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Reno clio. 1900 cc
Kual fuqi. 60
Kw. 47
Klima... Po
Garanci.. Po
Ka dy shenja tvogla mas dhe para..
Perndryshe eshte ne gjendje te mir..
Nje pronar gjith kohen....
Gar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim