Shitet reno kango

Shitet nga: Luli 10 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Shitet reno kango ne gjendje te mir teknike dhe servis te kryem komplet rrypi motorrit ulje korp llamel kushnica akumullator i ri goma te reja shkurt e kompletume numri telit 045564903 edhe ne viber ne te njejtin regjisrim deri deri me 12 03 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim