Renault Laguna -05

Shitet nga: Mark 08 Nën 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes renault laguna e ardhur nga zvicra ashte shum e ruajtur me targa te huaja
Vetura eshte benzin
Ka motor 3.0 /6v
Per me shum informata thirrni ne numrin
044330472 dhe 045876617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim