Renault Laguna -99

Shitet nga: Muhamet 09 Jan 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
shitet renault laguna ngjendje te rregullt ka regjistrrim ka klim xhamat elektronike 1.9 dizel ka SRP dhe ABS bandasha alomin dritaret e dyer me mbyllje elektrinike kerkoj bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim