Renault Laguna 2.2 dci

Shitet nga: Shahin 10 Shk 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet ose ndrrohet vetura ne gjendje shum te mire dhe te sevisuar. 6 shpejtsi klimatronik centall airbeg gjama elektonike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim