Renault Megane 1.6 16v

Shitet nga: Manuell 10 Pri 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault Megane 1.6 benzins 16v i sa po ardhur nga zvicra ne gjendje perfeket me guma te veres dhe te dimrit , me Abs , Airbag , dhe me kilme. Per me shum informacione kontaktoni ne : 045275700.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim