Pikap renault rapid

Shitet nga: Urim 28 Tet 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Rapid
Shes pukapin me regjistrim 8 muaj ne gjendje shume te mire.ka defekt timonin,dhe eshte qe regullohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim