shitet

Shitet nga: reno safrana 18 Dhj 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Safrane
Ne gjendje te mir me klim karrika me nxemje etj boj dhe ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim