Shitet ose ndrrohet me veture te vogel

Shitet nga: blendi 18 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shitet ose ndrrohet vetura renault multiscenic 2.0 benzin. Vetura eshte shume e mir dhe shum komode posedon klim,karikat e rrypit me nxemje,fellne alumini,radie,xhamen e pare me nxemje,abs,central,frigorifer tvogel per pije etj. Poashtu ka regjistrim deri ne fund te korrik 2016 . Bej ndrrim me veture te vogel per me shume mundeni me ardh me pa veturen ose thirr ne 044 839 612 Blendi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim