SKODA OCTAVIA -01

Shitet nga: ardit 12 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Gjakovë
ME LIBERSERVISI I ARDHUN NGA ZVICRRA GOMA VERES DHE DIMRIT HARGJIMET E 6 - 100 MOTORR TE GOLF 4 OSE NDRROJ ME PASAT TDI SHTOJ EDHE PARE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim