SMART NË TABELA RKS - 2001

Shitet nga: Halil 30 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes veturën Smart në gjendje tip-top, të po sa ardhur nga Zvicrra dhe ME REGJISTRIM 1 VIT, 600cc, 120000 km të kaluara. I ka të gjitha serviset e kryera në Zvicer dhe shumë pak është vozitur në Kosovë. Çmimi 3500 euro. Bëj edhe ndërrim me ndonjë veturë sipas marraveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim