Seat Ibiza 1.4 TDI 2005 -05

Shitet nga: Bardhi 27 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Seat Ibiza me 4 dyer
Motorr 1.4 TDI
5 Shpejtesi

Ne gjendje te rregullt dhe me regjistrim deri me 14.10.2015

Me shume info ne telefonat 049-386-940 dhe 044-328-455

bleresit serioz i ofrojme oferte qe nuk mund ta refuzoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim