Seat Leon Cupra 2.0 SPORT

Shitet nga: Franci 18 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR   18 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet makina seat leon cupra r310 makina e sa po ardhur nga zvicrra Makina: esht sport viti i prodhimit 2010 motorri benzin 2.0 ....ka 310 ps (kuaj fuqi) 106.000 km tkalune i sa po ardhur nga zvicrra pronari i par ,maknina ne gjendje shum te rregullt shumm i rujtum si dhe eke libren e servisit qe jan te kryera gjitha serviset
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim