SEAT 1.9 tdi SPORT 160 PS

Shitet nga: Nevruz 31 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Vetura eshte ne gjendje shume te mir viti ii prodhimit muaj i 12 - 2003 lenda djegse dizell i posa ardhur nga zvicra posedon muzik ekstra dhe drita Ledo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim