Seat Leon 1.9 TDI (i) tkuqe

Shitet nga: Arianot 23 Gsh 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Leon
Seat leon cupra rks ngjendje shum te mir dhe shum i ruajtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim