Sharan 1.9 TDI 2000 -00

Shitet nga: Halit Nuza 24 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shum Ngjendje Perfekte Ka Alarm-Cenzor Perpara Dhe Pas,
Ka Tempomat.Ka 7 Karrika.Ka CD-Player Ka 5 DyerMund te ndrrohet me Vetura mat te Vogla Si Golf 4 ose Passat
Në RKS Ka regjistrim Nje Vit
Numri Telefonit: +37744269872 (Viber)
Shitet Nga Halit Nuza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim