Skoda Octavia 1.9 Dizel -02

Shitet nga: Berat 07 Krr 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Skoda octavia 1.9 dizel i ardhur nga Zvicrra. i doganuar dhe regjistrim 1 vit, vetura eshte ne gjendje perfekte dhe shume i ruajtur, hargjimet minimale 5.5l mos hezitoni na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim