Smart ForTwo benzin -02

Shitet nga: Frasher 16 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes veturën Smart - KABRIOLET, në gjendje tip-top, të po sa ardhur nga Zvicrra dhe ME REGJISTRIM 1 VIT, 600cc, 125000 km të kaluara dhe i ka të gjitha serviset e kryera në Zvicer. Shumë pak është vozitur në Kosovë. Çmimi 3900 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim