Toyota verso diesel

Shitet nga: Toyota verso 06 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Verso
Toyota verso eshte ardh qe dy vite prej zvicerre ne gjendje shum shume te mir me nuk nevoj per investim per asgje me rryp kryesor te nderruar 220mij po ashtu me zambajtes dhe llamell dhe koplung te ndrruar me dt.02.10.15, me servis te bere te fellne alumin m.s gomat qe dy vite perdorara ,muzik pioner me dvd per me teper telefon edhe nje vit regjistrim plote edhe ,frenat ndrruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim