U shit flm merr jep

Shitet nga: Audi 27 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet audi 80 ne gjendje te mir teknike me regjistrim deri ne fund te qershorit ... ka edhe sistemin e plinit italian dhe punun ne gjendje perfekte.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim