U shit moti po kem met pa e hek flm merr jep

Shitet nga: Bmmw 24 Pri 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   5 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Bmw osht ne gjendje te shkëlqyer teknike dhe motorike...
Me te gjitha serviset e kompletuara...

Regjitrimi i skduar ne RKS...
Ndrrimi i mundshem per me shum info
044780177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim