Urgjent, Urgjent Audi 80 1.6 Turbo diesel interc..

Shitet nga: audi 26 Qer 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Audi 80 1.6 Turbo diesel intercoler (TDI) motorri shum shum i mir dhe shpenzime shum te vogla (minimale) po ashtu edhe karaseria eshte shum e mir nuk ka nevoj per asnje investim tash eshte i servisuar ka regjistriim deri me 10.09.2015 audi ka centrall per mbyllje , per dokumeta ju garantojm dhe per shum sene rreth kerrit. vrejtje kerri gjendet ne dragash .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim